Долар злетить, а Євро здасть позиції, НБУ озвучив свіжий прогноз: що буде з гривнею

Так, долар 26 серпня коштуватиме 27,438 Гривень, у той час як днем раніше його продавали по 27,39 гривень. Таким чином "зелені" показали невелике зростання за день.

А ось євро, навпаки, за день трохи просів. 26 серпня 1 євро можна буде купити за 32,4 гривні, хоча днем раніше його продавали по 32,46 гривні за євро.

На території військового коледжу в Києві нетверезий водій скоїв наїзд на трьох курсанток

На території військового коледжу в Києві на вул.Зоологічній нетверезий водій скоїв наїзд на трьох дівчат-курсанток.

"До столичної поліції надійшло повідомлення про те, що на території військової частини на вулиці Зоологічній водій авто "Тойота Пріус" скоїв наїзд на трьох курсанток військового вишу... попередньо встановлено: водій, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на курсанток, які стояли біля адмінбудівлі. Внаслідок ДТП троє дівчат отримали переломи кінцівок, їх госпіталізували", - йдеться в оприлюдненому у вівторок ввечері повідомленні.

Відзначається, що всі курсантки у важкому стані госпіталізовані у військовий госпіталь, однією з них ампутують обидві ноги.

Водія, 1974 року народження, затримали в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Динамо завоювало Суперкубок України-2020

Київське "Динамо" стало переможцем Суперкубка України в сезоні 2019/2020. Кияни з рахунком 3: 1 здолали донецький "Шахтар".

Поєдинок пройшов у вівторок 25 серпня на НСК "Олімпійський" в Києві.

Рахунок у матчі на 20-й хвилині відкрив динамівець Карлос Де Пена. На 31-й хвилині Жерсон Родрігес забив другий гол.

Через кілька хвилин нападник "Шахтаря" Жуніор Мораес допоміг своїй команді відквитати один м'яч.

Другий тайм "Динамо" провело практично без атак, проте змогло забити третій - на 83-й хвилині забив Фран Соль.

Згідно з офіційною статистикою, за весь матч "Динамо" завдало три удари по воротах. Всі три виявилися результативними.

Це третій поспіль виграний Суперкубок для"Динамо". У 2018 і 2019 роках команда обігравала гірників під керівництвом Олександра Хацкевича.

Байден пообіцяв Україні летальну зброю у разі перемоги на виборах

У разі перемоги на виборах президента США демократ Джо Байден обіцяє працювати над тим, щоб надати Україні летальне озброєння.