Українська спортсменка Дар’я Білодід – наймолодша дворазова чемпіонка світу в історії дзюдо, вражає світ не тільки своїми перемогами, але і красою

19-річна українка Дарина Білодід стала справжньою сенсацією у світі дзюдо: до 19 років вона вже двічі стала чемпіонкою світу. Крім цих нагород, в колекції Дарини є перемоги на чемпіонаті Європи та Європейських іграх. Зараз українська спортсменка активно готується до Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть в Токіо.

Вперше значних успіхів Дар’я домоглася в 2015 році. Спершу спортсменка стала чемпіонкою України, а потім виграла європейську та світову першість. Свою першу «дорослу» золоту медаль вона взяла через два роки на відкритому Континентальному Кубку в Празі.

Літак з людьми впав в озеро: пасажири безслідно зникли, деталі трагедії

Але головне досягнення в житті спортсменки сталося в 2018 році. Тоді Дарина виграла чемпіонат світу в Баку, ставши наймолодшою чемпіонкою світу із дзюдо в історії серед усіх вагових категорій.

Дарина активний користувач Instagram з 223 тисячами підписників. Дівчина радує шанувальників радісними, а іноді, відвертими фотографіями.

Цього разу вона вразила користувачів мережі обраним нарядом. На фотографіях Дар’я Білодід позує в чорному комбінезоні, який підкреслює красу її довгих ніг. Також вона обрала туфлі на високому каблуці і тонкі золоті браслети.

Користувачі мережі не змогли пройти повз і прокоментували нові знімки спортсменки.

«Красуня🌹», «Дзюдо зробило Ваше тіло красивим», «Мені подобається сила, яку Ви демонструєте у дзюдо», «Вважаю, що в жіночому дзюдо потрібно не в кімоно виступати, а ось в таких нарядах. Відразу увагу громадськості буде в сотні разів вище☝️», «неординарна Розумниця👏».